Pansiyonumuzun Olanakları

  • TV
  • Klima
  • WiFi
  • Park
  • Teras
  • Oda Servisi

Pınar Pansiyon olarak amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteyi ucuza sunarak, daha geniş kitlelere hizmet verebilmektir.Kaş’ın tanıtımına katkıda bulunarak hem beldemizi tanıtmak hemde insanların daha rahat tatil yapmalarına katkıda bulunmaktır.

Pansiyonumuz

Pansiyonumuzda içerisinde duş ve tuvalet vede klima bulunan 17 adet oda bulunmaktadır.Wireless yayını bulunmaktadır.Ayrıca ortak kullanıma sunulmuş teras bulunmaktadır.

Denize bakan odalardan her birinde denizin, kaşın ve uyuyan dev(Gedife Dağı) eşsiz manzarasını seyredebileceğiniz balkonlar yer almaktadır. Aynı benzersiz manzarayı, odaların bulunduğu binanın üstünde bağımsız olarak yer alan ve geniş terasımızdan da seyredebilirsiniz. Kahvaltınızda doyumsuz güzelliklerin içindeki terasımızda yapabilir, yemeklerinizde de yine aynı keyfi tadabilirsiniz. Hemen yanı başınızdaki buz dolabı dahil her türlü ihtiyacınıza yanıt verecek mutfağımızın olanaklarından da dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Ayrıca wireless sistemide bulunmaktadır.

Pınar pansiyon Kaş ilçesinde merkezde yer alır. Çeşitli meyve ağaçları, begonvil ve yöreye özgü evdemik çiçekleri barındıran bir bahçe içerisinde bulunur. Pınar Pansiyonun hemen 200m ilerisinde Akdeniz’in en güzel ve en temiz denizine gireceğiniz, su altı ve su üstü balık avı yapabileceğiniz kaş limanı bulunmaktadır. Hem Kaş Limanından hem de terasımızdan ve odalarımızdan Türkiye’ye en yakın olan Kaş’ı seyredebilirsiniz. Sıcak bir aile ortamı sunan, doğa ve denizi ile iç içe üstelik hesaplı bir tatil özlüyorsanız Pınar pansiyonun Akdeniz’in bu cennet köşesinde geleneksel Türk konukseverliğini göstermek için sizi beklediklerini sakın unutmayın.

Scrivener will let you store your https://proeditingproofreading.com/ book alongside research homework helpers notes and pictures, and it has nifty color-coded labels that can help you to indicate your progress on a section of writing.